خرده بار چیست؟

خرده بار چیست؟
افرادی که با صنعت حمل و نقل آشنایی دارند می دانند که خرده بار به چه معناست. با این وجود،؛ افرادی هستند که در این صنعت کار نکرده و ممکن است هنگامی که با این واژه مواجه می شوند ندانند که این واژه به معنای کمتر از بار یک کامیون می باشد. برای افرادی که ناآگاه هستند، خرده بار یک واژه جالب به نظر نمی آید که صنعت را زیر و رو کرده باشد. با این وجود این مورد می تواند یکی از بهترین راز هایی باشد که تا کنون حفظ شده است. این عبارت به سادگی به این معناست که کامیون برای حمل شدن نیاز به یک تریلر 48 در 35 فوت ندارد زیرا این بار کاملا جای یک کامیون را پر نکرده. این مساله بر اساس AA شرکت های لجستیک شخص ثالث می باشد. ارسال خرده بار به صورت رایج بین کگسب و کار هایی انجام می شود که قالب های سنگین را از یک بندر به دیگری منتقل می نمایند. با این حال، شرکت ها خدمات دیگری را شامل سکونت، بالابرها و خدمات هماهنگی را ارایه می نمایند. 
تعیین هزینه های خرده بار
از انجاییکه معامله خرده بار می تواند متغیر باشد، هزینه های ارسال نیز در نتیجه نوسان دارند. نرخ ها عموما بر اساس کلاس، وزن، حمل و نقل، و موقعیت مقصد تعیین می شوند. در صورتیکه خدمات تحویل باید هر گونه نیاز دیگری را نیز در این راستا رفع نماید، هزینه های اضافه ای برای این کار اضافه خواهند شد. هزینه های سوخت نیز در هزینه های تحویل فاکتور می شود، خصوصا در صورتیکه مسافت بین مبدا و مقصد طولانی باشد. افزایش هزینه های سوخت می تواند به صورت غیر مستقیم به افزایش هزینه های تحویل در سالهای اخیر شده باشد. با وجود اینکه اقتصاد به صورت میانه در حال بهبود می باشد، مشتریان در طول دو سال گذشته خرید های کمتری داشته که به افزایش نیاز به ارسال هایی با اندازه کامل منتهی شده است. ارسال خرده بار روشی عمومی برای ارسال محصولات می نباشید زیرا شرکت ها دیگر نیاز به تریلر های 48 در 53 فوتی برای محصولات ندارند، در عوض انها می توانند مسیر های ارزان قیمت تری را در خرده بار انتخاب نمایند زیرا تنها نیمی از فضای بیشتر تریلر ها مورد مورد نیاز می باشد. این مساله بر اساس گزارش مرکز حمل و نقل و دسترسی آمریکا می باشد. شرکت ها زمان و پول لازم برای ارسال خرده بار را بر یک پایه منظم تر ذخیره و پس انداز می نمایند. 
بسته بندی خرده بار متفاوت است
نوع بسته بندی مورد استفاده دز خرده بار به دلیل میزانی که جابجا می کنند، به استثنا تحویل هایی در مسیر های طولانی، متفاوت است. شرکت ها نیاز بدان دازند که محصولات به صورت بسته بندی شده باشند که با استاندارد های حمل و نقل آمریکا در تطابق باشند. برای مثال، FMCSA یکی از بازوهای مهم DOT در ایالات متحده، اخیرا مقررات جدیدی را در رابطه با حمل و نقل مواد خطرناک اعلام کرده است. فارغ از اینکه آیا شرکت این اقلام را حمل میکند، استاندارد های ایمنی برای مراقبت از شرکت، عموم مردم و در برخی موارد از محیط زیست در برابر صدمات بالقوه وجود دارند. از انجهییکه شرکت های خرده بار اغلب کانتینر های متعددی را با هم برای حمل و نقل تدخیل می نمایند، باید به این مساله نگاه ویژه شود که بسته بندی مناسب صورت گیرد. ارسال باید به خوبی ایمن شده باشد، در غیر اینضورت محصول و اطرافیان آن در برابر صدمات مستعد خواهند بود. بسته بندی در رابطه با حفاظت از محصول ارسالی، از اهمیت زیادی برخوردار است. اغلب اوقات، خرده بار از یک کامیون به دیگری جابجا می شود یا در برخی موارد از یک کامیون به صورت دیگری حمل و نقل می شود و لذا محصول باید ایمن و مطمئن بسته بندی شود. ارسال های عمومی مطابق با FedEx شامل اقلامی از قبیل کاغذ و پلاستیک، مواد مصرفی، کامپیوتر ها و دیگر لوازم الکترونیک، تجهیزات صنعتی، قطعات خودرو و مواد خام می باشد. 
سه ذخیره کننده ساده زمان هنگام حمل و نقل خرده بار
در دنیای امروز ما همه تحت فشار زمانی قرار داریم. و هنگامیکه کار شما نیاز به این دارد که ارسال هایی را از طریق خرده بار انجام دهید، هر مکان که می توانید چند دقیقه را ذخیره نمایید خود موفقیتی بزرگ محسوب می شود. 
در اینجا سه مورد از سفر هایی که زمان زیادی را برای شما ذخیره می نمایند در هنگام حمل و نقل خرده بار و دریافت پیشنهادات ان ارایه شده است.
1. ارتباط مستقیم با شرکت: اغلب اوقات، شرکت های ارسال کننده در کسب و کار های کوچک تا متوسط تماس های تلفنی زیادی را برای یافتن شرکت های حمل و نقل با بهترین نرخ ها انجام می دهند، یا برای ارتباط با شخص ثالث در رابطه با ارسال تماس های زیادی بر قرار می نمایند. ترابر به شما این امکان را می دهد که همزمان به صورت آنی با نرخ ها و شرکت ها از شرکت های منطقه ای تا ملی خرده بار با تامین فضایم ورد نیاز برای ارسال، کلاس یا اطلاعات تحویل، به انها دسترسی داشته باشید. 
2. آنلاین بودن: بعد از یافتن پیشنهاد متناسب، انلاین بودن و بررسی انلاین سریعتر می باشد. هیچ تماس تلفنی نیاز نیست. نیاز به ایمیل نیست. لذا می توانید چند کار را همزمان انجام داده و کار ها را انجام شده فرض کنید. 
3. درخواست خودکار برای پیشنهادات معامله: برای افرادی که ارسال های مکرر دارند، ترابر دریافت پیشنهادان را ارایه درخواست مستقیم برای فضایم ورد نظر بر اساس ارسال های قبلی با یک کلیک فراهم می نماید. هنگامیکه ارسال درخواست را شروع می نمایید، این گام ها را برای انتخاب ارسال خود انجام دهید:
- وارد شدن به سایت ترابر و شروع ارسال درخواست معامله در ترابر.
- کلیک روی دکمه بارگزاری ارسال های قبلی