چگونه ثبت بار کنم؟

خواه شما یک ارسال کننده ماهر باشید یا اولین بار است که این کار را انجام می دهید، چیز های کمی هستند که باید قبل از دریافت پیشنهاد معامله به انها توجه نمایید. پیشنهادات ارایه شده به مسافت ارسال، وزن، تراکم، استعداد ان در برابر صدمات، ارزش، و سادگی مدیریت ان بستگی دارد.شرکت بار بری این اطلاعات را برای تعیین کلاس ارسال شما نیاز خواهد داشت. 
کلاس
کلاس های ارسال از سوی شرکت های باربری برای محاسبه هزینه های ارسال، به کار گرفته شده و در راهنمای طبقه بندی حمل و نقل ملی تعریف شده اند. جدول نرخ ها بر اساس مسافت طی شده و کلاس معامله هزینه های ارسال را برای شما تعیین می نماید. در صورتیکه شما از کلاس ارسال خود مطمئن نیستید، به سادگی می تواند ابعاد و وزن را برای پیشنهاد نرخ مشخصی وارد نمایید.
ابعاد
طول، عرض، و ارتفاع را بر حسب اینچ یا سانتی متر محاسبه نمایید. مطمئن شوید که تا اخرین نقطه طول را اندازه گیری کرده اید. بسته، قالب، و بسته بدی را برای وزن دقیق در نظر داشته باشید. 
وزن
ارسال های LTL بر حسب هر 100 پوند تعیین هزینه می شوند. این بدان معناست که ارسال 100 پوند بار هزینه ای برابر با 25 دلار بر در بر دارد که شامل دسترسی ها یا خدمات ویزه نمی باشد. عموما، با افزایش وزن محموله نرخ CWT کاهش پیدا می نماید. بیشتر شرکت ها هزینه ای کم را برای ارساله ای با وزن پایین تعیین می نمایند. نرخ ارسال یک کامیون با بار کامل بر حسب مایل محاسبه ده و عموما ارزانتر از محاسبه بر حسب وزن می باشد. 
موقعیت
اطلاعات دقیق آدرس محل را برای مبدا و تحویل ارایه دهید. به علاوه، ما باید نوع موقعیت را انتخاب نمایید:
کسب و کار خانگی/مسکونی: شرکت کسب و کاره ایی که خارج از خانه مدیریت می شوند را موقعیت هایی با دسترس محلی تعریف می نماید.
ساختمان های تجاری: شرکت این موقعیت های تجاری را در نظر دارد که در زمان تعیین شده باز یا بسته باشند و دسترسی شخصی برای بارگزاری یا بارگیری داشته باشند. 
دسترسی محلی: شرکت این حوزه ها را به عنوان موقعیت هایی در نظر دارد که برداشت و تحویل بار در آنها برای راننده محدودیت دارد، عموما علت آن نیز سطح بالای امنیت بوده و یا چنانچه موقعیت دور یا صعب العبور باشد، این مسایل اهمیت دارند. مثال های موقعیت هایی با دسترسی محلی شامل مزارع، تاسیسات ذخیره سازی، نمایشگاه های تجاری و سایت های ساخت و ساز می باشند.
چگونه از هزینه های اضافه اجتناب شود
نوع موقعیت خود را برای دریافت و تحویل بار اعلام نمایید بنابراین شرکت خواهد دانست که آیا تجهیزات اضافه یا نیروی اضافه کاری مورد نیاز است یا خیر. مطمئن شوید که هر گونهه زینه اصافه که برای برداشت یا تحویل بار نیازد ارید را انتخاب کرده باشید، زیرا به ازای انها باید هزینه های اضافه داد. 
حمل بار از داخل محل: این مورد را در صورتیکه راننده باید وارد محل کار شما شود (پشت درب ورودی) اعلام نماید.
خدمات بالابر در محل حمل بار: این مورد را چنانچه بالابر ندارید انتخاب نمایید. بالابر ها عموما ابزار هایی هستند که برای برداشت وزن بالای 100 پوند مورد نیاز هستند. 
قبل از تحویل تماس بگیرید: این مورد را 30 دقیقه تا 1 ساعت قبل از تحویل، در صورتی انتخاب نمایید که شرکت بار را در محل تحویل می دهد. 
تعیین وقت تحویل: این مورد را در صورتی انتخاب نمایید که شرکت باید زمانی را برای تحویل محموله به شما تعیین نماید. در غیر اینصورت شرکت عموما از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر تحویل را انجام میدهد. 
محموله را برای حمل و نقل چگونه باید اماده کرد
در صورتیکه اقلام شما سنگین یا بزرک هستند، ارسال های تجاری را در نظر داشته باشید. ارسال هایی که ازا ندازه و وزن معمول بیشتر می باشند می توانند با حمل و نقل های دیگر به صورت ارزان تر ارسال شوند. 
چه گزینه های باربری موجود می باشند؟
شرکت های باربری گزینه های متعددی پیشنهاد می نمایند که عبارتند از LTL، TLF و EFS. با استفاده از یک شرکت حمل و نقل بار، می تواند به صورت بین المللی باربری خود را انجام دهید. 
انتخاب یک شرکت باربری
برای تعیین اینکه کدام یک از خدمات باربری مورد نیاز شما می باشند، ابتدا ارسال باربری خود را تعیین کرده و سپس شرکت های برابری را یافته و انتخاب نمایید و مطمئن شوید که اختیارات، بیمه نامه و اسناد آنها را بررسی کرده باشید. 
تعیین هزینه ها و بیمه
هنگامیکه شرکت پیشنهاد باربری را ارسال می نماید، در مورد بیمه نامه بار نیز بپرسید. در صورتیکه هزینه ها برای شما مهم است، از سفر های ما برای ذخیره پول خود در ارسال باربری استفاده نمایید. 
آماده کردن بار
قبل از اینکه شرکت برسد، بار ارسالی را اماده کنید. بار نمی تواند به سادگی در جعبه قرار داده شود، استاندارد های بسته بندی خاصی برای این کار و همچنین برچسب های خاصی مورد نیاز می باشند. مطمئن شوید که دستور العمل های شرکت را دقیقا برای حفاظت از بار خود در برابر صدمات، رعایت کرده اید.
تکمیل ارسال
بر خلاف شرکت های ارسال بسته های کوچک، شرکت های باربری مسئولیت بسته بندی، بارگیری، یا بار گزاری محموله شما را بر عهده ندارند. شرکت ممکن است بتواند در این زمینه کمک کند ولی باید برای مدیریت بار خود در مبدا و مقصد امادگی کافی داشته باشید. شما با تسهیل فرایند باربری می توانید به این مساله کمک شایانی کنید که مسئول باربری به موقع رسیده و بدون آسیب بار را تحویل دهد. همچنین باید اقلام را برای بیشتر پیشنهادات مزایده باربری به صورت دقیق و بهینه لیست نمایید. تعداد، اندازه و وزن واحد های مجزا را لیست نمایید. قالب ها، درام ها و جعبه ها همگی توسط شرکت ها قابل حمل بوده و می توانند برای تشریح بار نیز به کار گرفته شوند. در نهایت، چنانچه کلاس بار و تراکم بار را می دانید باید این اطلاعات را در لیسن ارایه نمایید. شرکت های باربری همچنین ابتدا ارسال و تحویل را بر حسب مایل اعلام می نمایند که با نیاز های شما همخوانی داشته و همچنین هزینه های شما و هزینه های زنجیره عرضه کمتر شوند. 
مراقبت های ویژه هنگام حمل و نقل چیز هایی مانند اقلامی که برای شما ارزش بالایی دارند از قبیل حیوانات خانگی از اهیت بالایی برخوردار استو برای بیشتر مالکان حیوانات خانگی، حیوان خانگی حقیقتا یه عضو خانواده بوده و امنیت آن یکی از نگرانی های عمده می باشد. دلیل شما برای انتقال حیوان خانگی هر چه باشد، از تغییر مکان خانه تا یک پناهگاه، باید مراقبت های ویژه ای در هنگام مدیریت حمل و نقل حیوان خانگی به عمل بیاورید. هنگام انتقال حیوان خانگی باید برنامه ها به درستی اجرا شوند به طوریکه تضمین شود که حیوان خانگی شما به سلامت به مقصد می رسد. 
خواه شما ارسال حیوان خود را به صورت هوایی را ارسال زمینی برنامه ریزی نمایید، شما باید برای تضمین ارامش و ایمنی حیوانات خود یک قفس سفر برای انها درخواست نمایید. باید هنگام حمل یک حیوان خانگی به صورت بین المللی مراقبت های دیگری نیز تدارک دیده شود. متخصصان حمل و نقل بین المللی حیوانات خانگی می تواند به شما در درک تمامی فرایند های لازم برای تضمین اینکه حیوان شما به خارج از مرز ها منتقل شود یا خیر کمک نماید. خواه خدمات مد نظر شما داخلی یا بین المللی باشد، هنگام انتخاب شرکت باربری حیوانات، همیشه تایید نمایید که گواهی نامه های شرکت صحیح بوده و در مورد اسناد و نامه های ضمانت نیز سوال کنید.
قبل از برنامه ریزی انتقال اسب
اطمینان نمایید که در طول فرایند ارسال از اسب شما به خوبی مراقبت می شود. این حیوانات زیبا باید به صورت دقیق برای حفظ سلامت و شادمانی شان در طول سفر مورد مراقبت قرار گیرند. خواه یک اسب را از یک ایالت دیگر خریداری کرده باشید یا آنرا به یک نمایشگاه حمل کنید، شرکت باربری اسب خود را به دقت انتخاب نمایید. اکثر اسب ها به وسیله تریلر های حمل اسب جابجا می شوند که کاملا از ارسال یک ماشین کاملا متفاوت است. اماده سازی اسب برای حمل و نقل زمان زیادی می برد، بنابراین اسب خود را قبل از اینکه سفر شروع شود به تریلر عادت دهید. هنگام انتخاب شرکت حمل اسب، اختیار قانونی را برای حمل اسب به دقت تایید کرده و در مورد فعالیت های استانداردشان سوالات خود را مطرح نمایید. از انجاییکه اسب تمام زمان سفر خود را در تریلر صرف می نماید، باید تریلر حمل اسب را برای اطمینان از امنیت سفر مداوم بازرسی نمایید. 
اماده سازی چارپایان برای حمل و نقل
در صورتیکه باید چارپایی را جابجا نمایید، ولی زمان یا منبع موجود برای انجام انرا ندارید، ترابر منبع بهینه ای است. هزاران شرکت مستقل حمل و نقل با تجربه تخصصی در این زمینه منتظر درخواست شما می باشند. خواه گله خود را به بازار اورده، قبلا آنها را فروخته یا برای حمل و نقل حیوانات خود به نمایشگاه به کمک نیاز دارید، ترابر می تواند به شما در ارسال انها به صورت سریع و ساده و ارزان کمک کند. هنگام انتخاب شرکت حمل و نقل حیوانات اهلی در ترابر تنها چندین مورد است که باید به خاطر داشته باشید. مطمئن باشید که جزییات تعداد، اندازه و وزن حیوانات را به درستی ارایه کرده اید، لذا شرکت حمل و نقل می تواند پیشنهادی دقیق برای شما لیست کرده و چنانچه تریلر های آنها با نیاز های شما همخوانی دارند هزینه ها را تعیین می نمایند. شما نیز باید هر گونه تدارکات ویژه حیوانات خود را در طول مسیر تحویل دهید. این موارد عبارتند از توقف های منظم طبق برنامه ریزی زمانی. می توانید پروفایل هر یک از شرکت ها را برای تعیین اینکه بازخورد ها و ارسال های انها تا چه میزان موفق بوده ببینید. بسیاری از این شرکت ها تصاویر یا ویدیویی های از تجهیزات تریلر های خود منتشر می نمایند. چنانچه حمل و نقل کننده اطلاعات واضحی در مورد تجهیزات ارایه نمی نماید، مطمئن شوید که در مورد جزییات پیشنهاد، در پیشنهاد خود از آنها سوالات خود را پرسیده باشید. همچنین ممکن است بخواهید در مورد تجربیات کارکنان در مورد حیوانات خانگی استعلام بگیرید. هنگام رسیدن به محل، تریلر حمل و نقل را به صورت مختصر بازرسی کنید. تریلر ها باید تمیز، عاری از لبه های شکسته بوده و به صورت ایده آل در لبه ها حصار کشی شده باشند. در صورتیکه حیوانات تحت مالکیت شما نمی باشند، می توانید در مورد باربری حیوانات خانگی نیز جستجو نمایید. 
ارسال گیاهان در ترابر و ذخیره تا 80 درصد
ترابر یک بازار بزرگ آنلاین می باشد که شما در آن می توانید هر چیزی که نیاز به ارسال دارید یا می خواهید حمل شود را لیست کرده و پیشنهاداتی از هزاران شرکت با رتبه بندی بازخورد دریافت نمایید که بسیاری از آنها از فای اضافه محموله استفاده کرده و می خواهند با این کار هزینه های شما را کمتر نمایند.