چگونه از ترابر استفاده کنم؟

چگونه می توانم از ترابر استفاده نمایم؟
1. موارد ارسالی را لیست نمایید
2. بر اساس بازخورد و پیشنهادات یک شرکت را انتخاب نمایید
3. با شرکت تماس گرفته و تراکنش را کامل نمایید
4. بازخورد خود را ارایه کرده و به حمل و نقل بیشتری بپردازید.


چرا باید از ترابر استفاده کنم؟
صرفه جویی: شرکت هایی که به عنوان یک واسطه پیشنهاد مزایده می نمایند، فضای اضافه برای محموله ها را پر می نمایند.
کاهش زمان: زمان را برای تماس با شرکت ها هدر ندهید، اجازه دهید آنها ارسال شما را به شما پیشنهاد نمایند. 
عدم نیاز به تماس های تلفنی ناخواسته: اطلاعات تماس شما تا زمانیکه پیشنهاد را نپذیرفتید به اشتراک گذاشته نخواهد شد.
عدم وجود هزینه های اضافی: جدا، هیچ هزینه ساعتی، ارسال، یا هزینه های سوختی مازاد بر شما تحمیل نمی شود.
امتحان رایگان: بدون تعهد، بدون ریسک

ابزار های ارسال
تهیه لیست ارسالی ها در بازار ترابر تمامی ان چیزی است که برای دریافت بهترین قیمت ها و خدمات برای نیاز های حمل و نقل خود نیاز دارید، ولی ما همچنین پیشنهاد می نماییم که از یک ابزار قدرتمند و خدمات گروهی استفاده نمایید که به شما امکان دریافت تجربیات بیشتری از ارسال توسط ترابر را ارایه نماید 
از تجمیع ساده با دیگر سایت های اقتصاد الکترونیک تا بازه ای گسترده از راه کار های سیار، ترابر هر چیزی که برای کنترل ارسال نیازد ارید به شما می دهد. 

مسیر و راهنمای ترابر
تامین کننده مورد نظر خود را برای خدمات تعیین کرده و مستقیما درخواست پیشنهاد را به وی ارسال نمایید. به جای انتظار برای تامین کننده خدمات و اینکه وی شما را بیابد و به شما ارسال پیشنهاد نماید، شما می توانید بزرگترین لیست حمل و نقل خدمات را در خاورمیانه  را مرور کرده و درخواست پیشنهاد مزایده نمایید. بر اساس ویژگی ها، موقعیت جغرافیایی و بازخورد آنها یکی از مسیر ها را انتخاب نمایید. پروفایل ها را بررسی کرده و مرور نمایید و دیگر اطلاعات را کسب کرده و برای خود تصمیم بگیرید. راهنمای تامین کنندگان در ترابر را جستجو نمایید. 
مرکز پیام
تمامی ارتباطات ترابر در یک مکان از مرکز پیام در برد اصلی تان قابل مدیریت می باشند. این ابزار شخصی به شما کمک می کند که تضمین نمایید پیام های مهم با هم تداخل نداشته یا در حسابت ایمیل شما گم نمی شوند. شما می توانید پیام ها را بر اساس نوع، تاریخ، دیده شده و غیره دسته بندی نمایید. شما می توانید مرکز پیام را با کلیک روی پیام من از مرکز دسترسی خود انتخاب نمایید. به مرکز پیام بروید
تعیین قیمت
از این بخش برای ارسال اقلام به صورت سریع و با بهترین هزینه استفاده نمایید. این گزینه به صورت خودکار اولین پیشنهاد بهینه که با قیمت تعیین شده شما تناسب دارد را بر می گزیند. شما میتوانید همچنان پیشنهادات دیگری در مورد ارسال خود دریافت نمایید ولی تامین کنندگان خدمات با رتبه بندی بازخورد حداقل 5 تا 90 درصد یا بیشتر می توانند همزمان ارسال شما را رزرو نمایند. 
برآورد گر قیمت مزایده
آیا تعجب می کنید که ببینید پیشنهادی که دریافت می نمایید کمترین هزینه را در بر دارد؟ این بخش پیشنهاداتی برای قیمت و تعداد پیشنهادات برای ارسال مشابه را مورد ارزیابی و مقایسه قرار می دهد. این مساله به شما ایده ای بهتر مبدهد که چگونه پیشنهادات مزایده ای که دریافت می نمایند را انتخاب کرده و شانس داشتن پیشنهادی با هزینه کمتر را داشته باشید.
لیست به روز رسانی ها
در مورد ارسال خود به وسیله لیست های فوری و عادی اطلاعات دریافت نمایید. به روز رسانی ارسال به حالت فوری یا عادی لیستی در مورد بازار های ترابر ارایه کرده و انرا به یکی از اولین تامین کننده های ارسال و خدمات تبدیل می نماید. به طور متوسط لیست های فوری50 درصد پیشنهادات بیشتری دریافت می نمایند. 

اشتراک موقعیت در ترابر
پروفایل تامین کننده خدمات ترابر خود یا مرکز پیگیری ترابر را برای بررسی موقعیت حمل و نقل کنندگان در این سایت ببینید. شما می توانید همچنین از پیگیری در ترابر برای درحواوست پیشنهادات حمل و نقل از سوی فراهم کنندگان خدمات استفاده نمایید. در مورد پیگیری در ترابر بیشتر بدانید. 
به روز رسانی وضعیت ها
در مورد فعالیت های تامین کنندگان با بررسی پیام های به روز رسانی وضعیت آنها در پروفایلشان به روز باشید. 
گالری ابزار های همکاران
ترابر مچنین با چندین همکار برای ارایه بهترین ابزار ها به شما همکاری می نماید.
ماشین حساب ارسال 
این ابزار در ترابر برآورد های هزینه های ارسال یک یا چندین قلم کالا را بدون نیاز به لیست کردن آنها در بازارت رابر به شما ارایه می نماید. 

این ابزار چگونه کار می کند؟
مبدا و مقصد را وارد کنید
جزییات ارسال را  به ازای تمامی اقلامی که می خواهید وارد کنید
برآورد را به صورت رایگان دریافت کنید.
ماشین حساب ارسال به سایت خود اضافه نمایید
در مورد هزینه های ارسال به مشتریان خود شفافیت بیشتری داده و به انها کمک کنید که پول خود را پس انداز کنند. با استفاده از اطلاعات پایه در مورد ارسال شما، محاسبه گر ارسال ترابر قیمت متوسط پرداختی از سوی دیگر اعضای ترابر را برای ارسال های مشابه اعلام می دارد.