نگاه کلی

ترابرنت حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش‏‌بنیان و فناور است که بیش‏ترین تجربه و سابقه در اجرای پروژ‏ه‏‌های حمل‌‏و‏نقل هوشمند در کشور را دارند. ترابرنت به عنوان اولین و با سابقه‏‌ترین بازارگاه اینترنتی حمل‏‌و‏نقل کالا، راهکاری جامع و یکپارچه برای تسهیل فرآیند حمل‌‏و‏نقل کالا در کشور است. صاحبان کالا می‌‏توانند با توجه به نوع و خصوصیات محموله خود، وسیله نقلیه مورد نیاز برای حمل بار خود را اعلام نمایند. در واقع ترابرنت با ارائه خدمات تخصصی و منحصر به‏فرد به صاحبان کالا، تجار، ترخیص‏‌کاران و واحدهای لجستیک کمک می‌‏کند تا خدمات حمل‌‏و‏نقل با کیفیت، بهینه، ایمن و مطمئن و متناسب با نیاز خود را در سریع‏ترین زمان ممکن دریافت نمایند. همچنین نبود بار برگشتی برای کامیون‏‌ها، صف‏‌های طولانی برای پیدا کردن بار، حضور واسطه‏‌ها، پیدا کردن محموله متناسب با بارگیر و مسیریابی بهینه از جمله دغدغه‏‌های اصلی مالکان ناوگان در کشور می‏‌باشند که از طریق سرویس‌‏های مبتنی بر اینترنت قابل حل هستند. ترابرنت با ورود به صنعت حمل‌‏ونقل هوشمند و اینترنتی با هدف ایجاد بستری مناسب در راستای رفع موانع موجود به خدمت‌‏رسانی به جامعه رانندگان و صنعت‏گران می‏‌پردازد.

تیم ترابرنت

اعضای تیم ترابرنت با داشتن تجربه‌‏های موفق و پی‌‏درپی در راه‏‌اندازی و پیش‌برد کسب‌وکارهای متعدد که در حال حاضر هر‌ کدام از آن‏ها در صنعت خود جزء برترین‏‌های بازار هستند، پشتوانه‌‏ای غنی و ارزشمند برای ترابرنت به حساب می‌آیند.

تیم ترابرنت متشکل از مدیران، کارشناسان و متخصصین صنعت حمل‌‏ونقل و فن‌آوری اطلاعات (IT) است. گردهم‌آمدن افرادی با تجربه کاری درخشان، هوشمند و همگام با دانش روز دنیا موجب شده تا این کسب‏‌وکار به طور دائم در حال بهبود باشد و با تمرکز بر شایستگی‌‏های محوری خود همچنان پیشرو باقی بماند. افراد تیم ترابرنت عمدتا فارغ‏‌التحصیل دانشگاه‌‏های برتر کشور بوده و علاوه بر سابقه کاری و توانمندی عملیاتی مناسب، از سابقه تحصیلی و آکادمیک قابل ملاحظه‏‌ای هم برخوردار هستند. مجموعه متخصصین لجستیک (با تمرکز بر حمل‌‏ونقل)، فناوری اطلاعات، نرم‌‏افزار و مدیریت کسب‏‌وکار، با پشتوانه گروه حصین، آمیخته کم‏‌نظیری جهت پیشبرد اهداف سازمان و تحول صنعت حمل‌‏ونقل کشور را به‌‏وجود آورده است. پایبندی این تیم به بهبود مستمر و تعهد بر رسیدن به اهداف و خواسته‏‌های مشتریان می‏‌تواند آسودگی خاطر مشتریان ترابرنت را دوچندان نماید.